Nabídka práce > Zdravotní sestra, lékař - Estetická klinika

Zdravotní sestra, lékař - Estetická klinika

Náplň práce

Do zavedené kliniky estetické medicíny a dermatologie v Praze ve Vršovicích hledáme posilu do týmu.
Požadujeme: vzdělání v oboru zdravotnictví (všeobecná zdravotní sestra, lékař, korektivní dermatolog), praxi min. 1 rok v oblasti estetické medicíny, zkušenosti se zákroky mezoterapie, plazmaterapie – ruční i přístrojová, dermální výplně.
Nabízíme: Moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv, práci ve vlastní ordinaci, práci na HPP nebo ŽL, individuální pracovní dobu, nadstandardní platové ohodnocení + bonusy.
Nástup možný ihned.
V případě zájmu zašlete své CV s průvodním dopisem na obchod@vermioneclinic.cz

Požadavky

Nabízíme

Další informace

Informace o pozici

  • Vermione Clinic
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: Zdravotníky, lékaře
  • Místo pracoviště: Vršovická 1214/75a