Nabídka práce > Pečující osoba/chůva v jeslích a školce

Pečující osoba/chůva v jeslích a školce

Náplň práce

Péče o děti od 1 roku (1 pečující osoba max 6 dětí) v přizpůsobeném prostředí a pravidelném denním režimu.
Příprava vhodného prostředí.
Vytváření společných aktivit.
Podílení se na výchově malých dětí v spolupráci s kolektivem i rodiči.

Požadavky

Nadšení pro práci s dětmi = péče o děti v malých skupinkách
Splnit požadované vzdělání - pedagogické, zdravotní, sociální nebo rekvalifikační kurz chůvy pro děti
Schopnost komunikovat v angličtině
Odpovědnost, trpělivost, pečlivost
Zájem o další rozvíjení se v oboru
Respektující přístup a komunikaci
Proaktivní přístup k přípravě aktivit s dětmi

Nabízíme

Moderní a nové prostředí přizpůsobené dětem
Stabilní zázemí organizace s mnoholetou zkušeností
Přátelský kolektiv
Dovolená 25 dnů
Stravování zdarma
Nejvýše 6 dětí na jednu pečující osobu
Zaučení zkušenou kolegyní
Hrazené další vzdělání v oboru
Nástup ihned či po domluvě
Možnost plného i zkráceného úvazku

Informace o pozici

  • Jesle Little Heroes
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Plat: 26000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dnů dovolené, stravování, další vzdělávání, zázemí společnosti s tradicí
  • Vhodné pro: absolventy, zkušené pečující osoby, maminky na rodičovské dovolené - všichni kdo umí práci s dětmi
  • Místo pracoviště: Jesle a školka Korálky