Nabídka práce > Izolatér - Boskovice

Izolatér - Boskovice

Náplň práce

Jste pečlivý a samostatný člověk? Máte chuť pracovat pro stabilní a inovativní značku na trhu? Pokud je Vaše odpověď ANO, neváhejte mi zaslat svůj životopis na email: andrea.rybarova@otto-junker.com nebo volejte pro bližší informace na tel.: +420 601 333 037

Izolatér

Náplní Vaší práce bude zejména:

montáž a instalace izolačních sestav tepelných zařízení dle dokumentace (průmyslové pece)
mechanická montáž strojů a zařízení dle výrobní dokumentace

Požadavky

SOU vzdělání ideálně ve strojírenském oboru
praxi výhodou
orientaci ve výkresové dokumentaci
manuální zručnost
spolehlivost a pečlivost

Informace o pozici

  • JUNKER Industrial Equipment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 22000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na stravování, de placeného volna po očkování vakcínou proti COVID-19, hrazené očkování proti chřipce, jednosměnný provoz, možnost příspěvku na penzijní připojištění, možnost osobního i profesního růstu, zvyšování odbo
  • Vhodné pro: muž
  • Místo pracoviště: Boskovice