Nabídka práce > ZÁKAZNICKÁ PODPORA E-SHOPU, PŘEKLADY Z POLŠTINY DO ČEŠTINY

ZÁKAZNICKÁ PODPORA E-SHOPU, PŘEKLADY Z POLŠTINY DO ČEŠTINY

Náplň práce

- Telefonický a e-mailový zákaznický servis
- Péče o image naší značky v ČR
- Překlad stránek e-shopu, názvů a popisů produktů
- Práce v týmu lidí

Požadavky

Dynamicky se rozvíjející polská společnost PODLASIAK (REA, TUTUMI) s dlouholetými zkušenostmi v e-commerce
zaměstná kancelářskou pracovnici pro internetový obchod s velmi dobrou znalostí polštiny a češtiny slovem i písmem.
Znalost slovenského jazyka vítána. Dostupnost nutná.

Zkušenosti s prací v online prodeji, přeshraničním a intrakomunitárním prodeji vítány.

Nabízíme

- Pracovní smlouva (plný nebo částečný úvazek) nebo práce na Živnostneský list
- Je možná stacionární, hybridní nebo vzdálená práce
- Multisport karta
- Pojištění
- Práce v milém a vstřícném týmu lidí
- Školení a příprava na práci v prodeji
- 30 PLN hrubého za hodinu práce

Další informace

krzysztof.tomaszewski@rea.pl
www.lazienka-rea.com.pl
www.tutumi.pl

Informace o pozici

  • PODLASIAK Sp. z o.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Polština, Čeština, Slovenština
  • Plat: 160Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Z domova - homeoffice