Nabídka práce > Ředitel/ka ZŠ a MŠ v obci Koclířov

Ředitel/ka ZŠ a MŠ v obci Koclířov

Náplň práce

Vedení základní a mateřské školy se školní jídelnou v obci .

Požadavky

-odborná kvalifikace a předpoklady pro výkon činnosti ředitelky/ředitele v souladu s § 5 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů
- znalost školských předpisů a školské problematiky
- občanská a morální bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- organizační a řídící schopnosti
Předpokládaný nástup na pracovní místo – 1.8.2022

Přihlášku včetně všech výše uvedených příloh s označením KONKURS příspěvkové organizace
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KOCLÍŘOV, okres Svitavy a NEOTVÍRAT, zašlete nejpozději do 30.4.2022 na adresu: Obec Koclířov, Koclířov 123, 569 11 Koclířov.
Bližší informace o obci naleznete zde :

Nabízíme

možnost pronájmu obecního bytu 2kk po rekonstrukci poblíž Základní školy.

Další informace

tel. Tesař Jiří 775 974 252 - starosta obce

Informace o pozici

  • OBEC KOCLÍŘOV
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Management, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 12. -13. platová třída + příplatek za vedení + osobní ohodnocení
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: obecní byt
  • Vhodné pro: osoby s praxí a se znalostí školských předpisů a školské problematiky, odborná kvalifikace a předpoklady
  • Místo pracoviště: Koclířov u Svitav