Nabídka práce > Technický ilustrátor

Technický ilustrátor

Náplň práce

Agentura EDLINE (www.edline.cz) hledá vhodného kandidáta na pozici „Technický ilustrátor".

Náplň práce

Vytváření ilustrací pro technické publikace (návody k obsluze, příručky pro údržbu, katalogy náhradních dílů apod.)

Očekáváme

VŠ/SŠ vzdělání technického směru
Znalost principů vytváření technických ilustrací
Znalost práce s 3D softwarovými nástroji (Catia Composer, PTC Creo, Cortona 3D atd.)
Znalost práce s 2D/3D softwarovými nástroji (Corel Technical Suite, Arbortext IsoDraw, Cortona 2D)
Orientace v technických výkresech / 3D modelech
Schopnost spolupráce s konstruktéry a autory technických publikací
Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, pečlivost a trpělivost.

Nabízíme

Dlouhodobou spolupráci
Zajímavé finanční podmínky
Perspektivní pozici ve stabilní společnosti
Přátelské prostředí, zajímavou a odpovědnou práci v mladém kolektivu
Zaškolení v dané problematice

Forma spolupráce

ŽL, DPP ev. trvalý pracovní poměr

Místo pracoviště

Uherské Hradiště (lze kombinovat s home office)

Budete-li mít o nabízenou pracovní pozici zájem, zašlete nám strukturovaný CV s motivačním dopisem na info@edline.cz

Informace o pozici

  • EDLINE
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště