Nabídka práce > Asistentka/asistent

Asistentka/asistent

Náplň práce

· administrativní podpora kanceláře a právního týmu (vyřizování telefonátů, zpracovávání korespondence, příprava a formátování dokumentů, správa diářů, vedení ověřovacích knih, konverze dokumentů, výpisy z katastru nemovitostí, pochůzky po úřadech apod.)
· správa spisů, sledování lhůt a jejich evidence, zakládání a archivace dokumentů
· vedení a administrace datových schránek
· sepis návrhů na vklad do katastru nemovitostí
· sepis návrhů změn do obchodního rejstříku
· vystavování a evidence fa
· zajištění provozního chodu kanceláře

Požadavky

· pokročilou znalost práce na PC - zejména Word, Excel, Outlook
· rychlé a kvalitní psaní na PC
· pečlivost, smysl pro zodpovědnost a aktivní přístup k zadaným úkolům
· organizační a komunikační schopnosti
· zkušenosti z prostředí právní kanceláře – Ak, Nk, Ek, SZ či soudu výhodou
· znalost účetního programu Pohoda vítána

Nabízíme

· zázemí zavedené advokátní kanceláře
· příjemné pracovní prostředí v aktivním kolektivu v centru Brna
· pestrou, zajímavou a zodpovědnou práci
· stravenkový paušál

Další informace

Nástup od 1.5.2024

Informace o pozici

  • Advokátní kancelář
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Střed Brna