Nabídka práce > Pracovník zákaznické podpory

Pracovník zákaznické podpory

Náplň práce

Pro náš našeho e-shopu s nářadím hledáme kolegyni/kolegu na pozici Pracovníka zákaznické podpory. Bude mít na starost veškerou komunikaci se zákazníky - přijímaní telefonických hovorů, odbavování emailů, vyřizování objednávek a reklamací, poskytování informací o dostupnosti a termínů dodání objednávek a zboží.

popis práce: komunikace se zákazníky, vyřizování telefonátů a emailů, zpracovávání a úpravy objednávek, komunikace se skladem

Požadavky

dokončené SŠ vzdělání - maturita, komunikativnost, příjemné vystupování, schopnost práce s lidmi, kultivovaný písemný projev, základní znalost práce s PC

Nabízíme

pracovní doba: 7:00 - 15:30
mzda: 28.000 Kč

Informace o pozici

  • JP MAT's Group s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 28000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: ženy
  • Místo pracoviště: Ostrava - Hrabová