Nabídka práce > Prodejce - skladník

Prodejce - skladník

Náplň práce

Naskladňování a prodej dřevěných materiálů a doplňkového sortimentu, práce na skladě a prodeje, komunikace ze zákazníky, nabídka zboží, manipulace s materiály i s použitím vysokozdvižného vozíku.

Požadavky

obecnou znalost dřevěných materiálů, dobré vystupování a komunikativnost, spolehlivost, samostatnost a nasazení, obchodního a týmového ducha, řidicský průkaz sk. B, řidicský průkaz na VZV výhodou, praxe ze dřevem výhodou.

Nabízíme

platové ohodnocení závislé na výkonu a kvalitě obsluhy, zázemí silné stabilní společnosti, dobrý kolektiv.

Informace o pozici

  • Dřevocentrum-as.cz
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: 23 000 - 25 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnu dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění,
  • Vhodné pro: Muže
  • Místo pracoviště: Prostějov