Nabídka práce > realitní makléř

realitní makléř

Náplň práce

Náplň práce, pravomoci:
- vytváření vlastního portfolia nemovitostí
- zprostředkování pronájmu a prodeje nemovitostí
- tvorba prezentací nemovitostí
- organizovat a vést obchodní jednání s klienty
- aktivní vyhledávání nových zakázek

Požadavky

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním:
středoškolské s maturitou
vysokoškolské
Pozice je vhodná i pro absolventa
Ostatní znalosti:
Fakturace - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Řidičský průkaz
sk.B
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- profesionální přístup k práci
- flexibilita a samostatnost
- vstřícnost ke klientům
- loajalita
- vysoké profesionální nasazení, zodpovědnost
- obchodního ducha, komunikativnost
- přirozená empatie a profesionální vystupování
- ochotu cestovat

Nabízíme

- vlastní kancelář v centru Prahy
- pro profesionály nadstandardní provizní odměny - od 50%!
- flexibilní pracovní doba
- možnost práce v rámci home office
- zajištění certifikace
- komplexní zaškolení/ podporu
- průběžné vzdělávání
- moderní realitní systém
- možnost seberealizace a osobního úspěchu
- vlastní podnikání s minimem vstupních nákladů

Další informace

Společnost Leaders & Partners s.r.o (L&P reality) působí na území České a Slovenské republiky. Společnost vznikla v roce 2007 a za tu dobu si vybudovala stabilní místo v oblasti realit. Pobočky má v Praze a rozsáhlou prodejní síť na území SR. Nabízíme širokou nabídku nemovitostí jak v oblasti prodeje tak pronájmu bytů, domů, pozemků, komerčních nemovitostí, rekreačních objektů nejenom u nás, ale i v zahraničí. Důraz klademe na profesionalitu a osobní přístup ke všem klientům.

Informace o pozici

  • Leaders & Partners (L&P reality), s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: vlastní kancelář v centru Prahy, nadstandardní provizní odměny - od 50%!
  • Vhodné pro: profesionály i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Praha, Východní Čechy