Nabídka práce > Technik

Technik

Náplň práce

• Provádění revizí, kontrola funkčnosti, následné předání díla
zákazníkovi
• Servis a drobné úpravy nedostatků v zapojení elektrických zařízení
• Měření osvětlení
• Zapojení do nových projektů
• Práce je prováděna na stavbách i u soukromých subjektů - rodinné domy a firmy, mezi dlouholeté zákazníky patří také developeři, školy, školky, hotely a úřady
• Práce v kanceláři (20%) i v terénu (80%)
• Ve většině případů je nutná komunikace se zákazníkem
• Tvorba, zpracování a evidence revizních zpráv/protokolů

Požadavky

Máte vystudovaný obor elektro a zkušenosti s elektromontážemi? Hledáte pozici, na které budete mít dost prostoru pro seberealizaci a možnost uplatnit své schopnosti? Nemáte kvalifikaci revizního technika a rádi byste ji získali?
Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu, kterého zajímají nové technologie, nebojí se práce a baví ho řešit zajímavé elektro instalace.

Nabízíme

• Trvalé zaměstnání u stabilní české společnosti
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Práce v malém kolektivu zkušených techniků
• Profesní a odborná školení
• Možnost profesního růstu a nabytí zajímavých zkušeností
• Automobil, telefon, notebook (i k soukromým účelům)
• Benefity: příspěvek na životní pojištění/penzijní připojištění, stravenky, Flexi Pass, flexibilní pracovní doba

Informace o pozici

  • Mgr.Tomáš Láznička
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20000 - 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, firemní telefon
  • Místo pracoviště: Praha 5