Nabídka práce > Lektor/ka environmentální výchovy

Lektor/ka environmentální výchovy

Náplň práce

Zajímá vás pečení chleba, ekologie a pekařské řemeslo, pracujete rádi s dětmi, baví vás lektorovat? Hledáme posily pro externí spolupráci formou DPP. Náplní vaší práce bude lektorování vzdělávacího programu Cesta za chlebem určeného pro ZŠ, SŠ. Hodinová mzda 250 Kč. Rozsah úvazku cca dva půldny nebo jeden celý den v týdnu. Více informací na www.mamaloca.cz.

Požadavky

Samostatnost, komunikativnost, znalost postupů pro přípravu těsta a pečení chleba. Pedagogické schopnosti, vřelý vztah k dětem, schopnost zaujmout. Zkušenosti z lektorování výhodou.

Nabízíme

Práci na DPP, zajímavý přivýdělek, pečení v barokní zděné peci na chleba, odhodlaný a nadšený tým.

Další informace

www.mamaloca.cz

Informace o pozici

  • M´am´aloca o.p.s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 250 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Český Brod