Nabídka práce > obsluha cafébaru

obsluha cafébaru

Náplň práce

Sháníme brigádníky/ce do naší kavárny. Studio Citadela je přátelský kulturní prostor, KLUB-DIVADLO-KAVÁRNA v centru města, sousedský point s výjimečnou atmosférou (a to už 25 let). Zastav/te se za námi v Klimentské ulici 16 na Praze 1 od 17 do 22 hodin a nebo napiš/te sms na 720 331 160.

Požadavky

Praxe v kavárně, baru vítána, ale víc než praxi si ceníme dobrou náladu a chuť stát se členem našeho týmu...

Nabízíme

Nabízíme dlouhodobou brigádu v odpoledních, večerních hodinách (cca. 17-22 hod), dlouhé a krátké týdny.
Plat min. 120 Kč/hod + spropitné, navýšení po zaučení.
Příležitost podílet se na kulturních programech studia. #delacita

Informace o pozici

  • Studio Citadela,z.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: min. 120 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: účast na kulturním programu studia, flexibilní pracovní doba
  • Vhodné pro: studenty, OSVČ ad.
  • Místo pracoviště: Praha 1