Nabídka práce > Elektrikář/plynař

Elektrikář/plynař

Náplň práce

HLEDÁME ELEKTRIKÁŘE / PLYNAŘE

Zavedená a stabilní rodinná firma s 26 letou historií, která se stále rozvíjí, hledá pro zajištění servisu nových kuchyňských provozů servisního technika na opravy kuchyňského profi zařízení (kotle, pánve, sporáky).
Nejedná se o práci u výrobní linky, ale o servisní a montážní práce na zařízení v kuchyních restaurací, školních i závodních kuchyní, hotelech atd. po celém okresu i JM kraji. Firma má sídlo v Mikulově, odtud se rozjíždí technici po okrese i dál po celé ČR.

Náplň práce
• Servis a montáž zařízení v Jihomoravském kraji popř. po celé ČR
• Komunikace se zákazníkem
• Spolupráce na objednávání náhradních dílů
• Spolupráce s kolegy na montážích

Požadavky

Požadujeme
• Vyučení v oboru elektro bez maturity
• Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
• Zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu a manuální zručnost
• Komunikativnost a příjemné vystupování
• Řidičský průkaz skupiny B
• Plynařské zkoušky výhodou

Nabízíme

Nabízíme
• Práci na HPP
• Dobrý kolektiv
• Osobní přístup k řešení případných problémů
• 8 hodinová pracovní doba, přesčasy na akcích po domluvě
• Firemní nářadí, telefon, auto
• Odpovídající finanční ohodnocení, platba přesčasů a stravného
• Mimořádné odměny za odvedenou práci
• Kompletní vstupní zaškolení a další školení dle potřeby
• Stabilní zaměstnání
• Možnost dalšího vzdělávání

Informace o pozici

  • Petr Hrůza- CHEVRON GASTRO
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: od 30.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mikulov