Nabídka práce > Pečující osoba/chůva v dětské skupině

Pečující osoba/chůva v dětské skupině

Náplň práce

Do dětské skupiny v Praze 4 hledáme nové kolegy na pozici pečující osoba/chůva. Nástup možný ihned.
Jsme provozovatelem již několika dětských skupin. Hledáme pečující osobu, která je nadšená do Montessori pedagogiky. Nezalekne se vyrábění různých aktivit pro děti, má respektující, upřímný a přátelský vztah k dětem. Zaručujeme zaškolení kvalifikovaným kolegou. Nabízíme spoustu firemních benefitů – dovolená 25 dní, strava zdarma, hrazené další vzdělávání v oboru.

Požadavky

Požadujeme:
• Nadšení pro práci s dětmi
• Splnit požadované vzdělání - pedagogické, zdravotní, sociální nebo rekvalifikační kurz chůvy pro děti
• Schopnost komunikovat v angličtině
• Odpovědnost, trpělivost, pečlivost
• Zájem o další rozvíjení se v oboru
• Respektující přístup a komunikaci
• Proaktivní přístup k přípravě aktivit s dětmi
• Nadšení pro Montessori pedagogiku

Nabízíme

Nabízíme:
• Stabilní zázemí organizace s mnoholetou zkušeností
• Přátelský kolektiv
• Dovolená 25 dnů
• Stravování zdarma
• Nejvýše 6 dětí na jednu pečující osobu
• Zaučení zkušenou kolegyní
• Hrazené další vzdělání v oboru
• Nástup ihned či po domluvě
• Možnost plného i zkráceného úvazku

Informace o pozici

  • Family and Job z.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina
  • Plat: 25000 - 27000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: 25 dní dovolené, stravování zdarma, příspěvky na vzdělávání v oboru
  • Místo pracoviště: Praha 4 Podolí