Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Požadavky

• Chuť aktivně pracovat
• Úplné střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou nebo vyšší vzdělání nebo nepřerušená praxe OZ v daném
oboru od 1.12.2013 do 1.12.2016
• Certifikát ČNB, zkouška dle Zákona o spotřebitelských úvěrech (nemusíte mít obavy, vše Vám vysvětlíme, připravíme
Vás na zkoušky, které i zaplatíme).
• Práce na IČO (s registrací Vám pomůžeme).

Nabízíme

• Jsme úspěšná česká společnost s licencí ČNB, poskytující nebankovní úvěry
• Kromě atraktivních provizí, máte možnost získat extra startovací provize 3 x 10.000 Kč
• Nemusíte hradit žádné vstupní poplatky
• Máme pro Vás bezplatné zaškolení, přípravu na zkoušky i bezplatné absolvování zkoušky dle Zákona o
spotřebitelských úvěrech
• Budete mít trvalou podporu ze strany našeho obchodního manažera
• Uhradíme za Vás registrační poplatek u ČNB
• Můžete pracovat v okolí Vašeho bydliště
• Můžete si organizovat práci OZ (dále jen „OZ“) dle Vašich časových možností
• U nás si může vydělat každý, bez rozdílu věku, pohlaví atd.
• Naši OZ dostávají atraktivní provize na týdenní bázi

Informace o pozici

  • EC Financial Services, a.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 10 - 15 000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: 1. Zaměstnance 2. OSVČ 3. Důchodce 4. Ženy na mateřské dovolené 5. Studenty VŠ
  • Místo pracoviště: V místě bydliště