Nabídka práce > Redaktor pro portál fotbalunas.cz - práce z domova

Redaktor pro portál fotbalunas.cz - práce z domova

Náplň práce

Jsme parta nadšenců do fotbalu, a to nejen profesionálního, ale především amatérského. Náš tým se neustále rozrůstá, a proto k sobě hledáme další kolegy do týmu. Baví tě fotbal? Chceš se naučit psát články nebo se v tom zdokonalit? Nedělá ti problém vzdálená komunikace? Pokud si alespoň jednou odpověděl/a ano, tak se nám rozhodně nezapomeň ozvat.

Co tě u nás čeká na pozici redaktora?
• Psaní reportů z fotbalových utkání
• Příprava rozhovorů s hráči
• Komunikace s týmy svěřené soutěže
• Práce v interním systému
• Editace textů
• Komunikace se šéfredaktorem

Požadavky

• Výbornou znalost českého jazyka
• Komunikativnost a schopnost navazovat kontakt
• Chuť pracovat
• Nadšení, samostatnost a zodpovědnost
• Předchozí redaktorské zkušenosti velkou výhodou, ale praxi mít nemusíš, vše tě naučíme

Nabízíme

• Práci z domova
• Zaučení se systémem a podpora zkušenějšího redaktora
• Flexibilní pracovní dobu
• Smlouva o autorském honoráři
• Prostor a vhodné prostředí k žurnalistickému rozvoji
• Mzdové ohodnocení podle tvých časových možností
• Možnost kariérního růstu

Další informace

Pokud jsme tě zaujali vyplň prosím náš dotazník:

Informace o pozici

  • KPK sport s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Marketing, média a reklama, Ostatní, Tisk, vydavatelství, polygrafie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: práce z domova
  • Místo pracoviště: Možnost práce z domova