Nabídka práce > Montér jízdních kol

Montér jízdních kol

Náplň práce

Jsme česká rodinná firma s více než 20letou tradicí výroby jízdních kol, a právě hledáme nové pracovníky do naší výroby!
Máte zkušenosti s prací na montážní lince? Jste manuálně zručný/á a chcete změnit své stávající zaměstnání? Pak Vás v naší firmě rádi přivítáme!

Požadavky

Požadujeme:
ideálně pracovní zkušenosti s výrobou na montážním páse
manuální zručnost
dobrý zdravotní stav (manipulace s břemeny nad 10kg, práce ve stoje)
vše ostatní Vás naučíme !

Nabízíme

Nabízíme:
stabilní a perspektivní práci v provozovně v Sudkově
jednosměnný provoz 6-14:30 hod
pracovní poměr na půl roku, který rádi prodloužíme
příspěvek na stravování přímo v podniku
hrubá mzda 20.000-25.000,- Kč
pravidelně vyplácené prémie

Další informace

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš profesní životopis na e-mail k.brezinova@powerbikes.cz a my se obratem ozveme. Případně volejte tel. 775 557 695. Budeme se na Vás těšit!

Informace o pozici

  • Ing. Jaromír Březina
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 20-25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na podnikové stravování, pravidelně vyplácené prémie
  • Místo pracoviště: Sudkov