Nabídka práce > Svět hor - vyřizování objednávek z eshopu, práce na outdoorové prodejně

Svět hor - vyřizování objednávek z eshopu, práce na outdoorové prodejně

Náplň práce

Náplň práce:
- vyřizování objednávek z eshopu (fakturace přes účetní systém Pohoda),
- komunikace se zákazníky e-shopu
- obsluhování zákazníků na prodejně a pomoc s výběrem zboží
- práce spojená se zásobováním obchodu zbožím (vše přes PC, skladové hospodářství v systému Pohoda)

Požadavky

Požadujeme:
- nutná dobrá uživatelská znalost práce na počítači - kancel. programy,mail,účetní prog. výhodou
- velkou výhodou zájem o obor - aktivní trávení času v přírodě – kempování, turistika,..)
- příjemné a vstřícné vystupování k zákazníkům
- pečlivý a zodpovědný přístup k práci
- nutný dobrý zdravotní stav

Nabízíme

Nabízíme - odpovídající ohodnocení s možností růstu platu v závislosti na samostatnosti a výkonu

Další informace

ZKRÁCENÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK!
Pracovní doba: možnost výběru ze 2 variant.
varianta 1: střídání ranní a odpolední po týdnu 6 - 10 a 13:30 - 17:30, sobota 8 - 12 jednou za 3 týdny. nebo
varianta 2 : pouze odpolední 13:30 - 17:30, sobota 8 - 12 jednou za 3 týdny.

Pokud máte o tuto pozici zájem, prosím nejdříve o zaslání životopisu e-mailem.

Informace o pozici

  • Svět hor Jihlava
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: od 130 Kč/hod. dle schopností uchazeče
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené (z toho možnost čerpat 3 týdny v létě), stravenkový paušál 75 Kč/směna, zvýhodněné nákupy outdoorového vybavení...
  • Místo pracoviště: Jihlava, Čajkovského 2, prodejna Svět hor, vchod z Brněnské ulice