Nabídka práce > Poradce v oblasti zdravého životního stylu

Poradce v oblasti zdravého životního stylu

Náplň práce

- oslovování lidí/propagace svého životního stylu
- práce s klienty
- vzdělávání v oblasti zdravého životního stylu
- tvorba na sociálních sítích/offline
- tvorba Nutričních programů
- osobní rozvoj

Požadavky

- věk 18+
- cílevědomost
- ochota učit se nové věci
- zodpovědnost

Nabízíme

? Vybudování svojí kariéry na vlastní noze
? Práci odkudkoliv, i ze zahraničí
? Nezávislost v oblasti času, financí, kariérního růstu i seberozvoje
? Vzdělávání v rámci zdravého životního stylu a poradenství v této oblasti
? Postupné budování svého týmu
? Osobní rozvoj
? ..a mnohem víc

Další informace

Pokud jste ambiciózní žena či muž a hledáte možnost svého rozvoje, budu se těšit na váš životopis ve svém e-mailu.

Informace o pozici

  • Kristýna Hergesell
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: Studenty, maminky na MD, pracující, podnikatele