Nabídka práce > STOLAŘ / MONTÁŽNÍK / KONSTRUKTÉR / CNC PROGRAMÁTOR

STOLAŘ / MONTÁŽNÍK / KONSTRUKTÉR / CNC PROGRAMÁTOR

Náplň práce

Hledáme šikovného, zodpovědného, manuálně zručného kolegu s praktickým myšlením a řemeslnou zkušeností.

Náplň práce:

-Výroba nábytku na míru
-Montáž vyrobeného nábytku u zákazníků
-Zaměřování nábytku u klientů a občasné jednání s klienty
-Různorodá a pestrá práce (masiv, dýha, mdf, lamino)

Požadavky

-Dobrý vztah k práci rukama a chuť dělat kvalitní výrobky ze dřeva
-Samostatný, zodpovědný a pečlivý přístup
-Orientaci v technické dokumentaci výhodou
-Řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme

-Čistá práce v jednosměnném provozu, takže budete včas doma
-Férové ohodnocení – žádné obálky a mzda podle kvality odvedené práce
-Práce na moderních výrobních zařízeních (Festool, Homag, CNC atd..)
-Po zapracování možnost postupu na vedoucí pozici
-Rodinný kolektiv, kde se lze na spoustě věcí domluvit

Další informace

Navštivte naše stránky, kde nás také můžete kontaktovat a dozvědět se vše do poslední hobliny ;-)

Informace o pozici

  • VELECKÝ s. r. o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Brněnská 461, Křenovice 683 52