Nabídka práce > Práce na pozici asistent/ka, prodejce, makléř, broker

Práce na pozici asistent/ka, prodejce, makléř, broker

Náplň práce

Společnost THOMS INVESTMENTS Pty Ltd vám nabízí práci na pozici asistent/ka, prodejce, makléř, broker, pro Českou republiku.

THOMS INVESTMENTS Pty Ltd, je společnost s více než 25 letou historii. Specializujeme se na dlouhodobé investice ve finančních službách, maloobchodu, energetice a realitním developmentu.

Kontaktujte nás na telefonu +420 606 348 448

Požadavky

Flexibilitu, Učit se novým věcem, práce na PC, a jiné

Nabízíme

Plat od 30 000,- Kč do 150 000,- Kč, Výhody a jiné

Informace o pozici

  • Thoms Investments Pty Ltd
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Management, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Česky, Anglicky,
  • Plat: 45000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Studenty, Středoškoláky, Vysokoškoláky, Vyučené.
  • Místo pracoviště: Celá ČR