Nabídka práce > Asistent/ka pobočky

Asistent/ka pobočky

Náplň práce

-administrativní podpora vedoucího pobočky a makléřů
-vyhledávání informací v interní databázi, webech atp.
-péče o makléře pobočky a jejich podpora
-péče o klienty, návštěvy úřadů (zajištění materiálů atp.)

Požadavky

-ukončené středoškolské vzdělání
-dobrý time-management
-bezchybný písemný projev v ČJ, včetně stylistiky
-výborná znalost MS Word, Excel, PowerPoint, google apps. (zejm. kalendář, mail, disk)
-sympatické vystupování, jakož i schopnost -vhodné argumentace, vlastní iniciativa, velmi -dobré komunikační schopnosti a nadprůměrné nasazení zodpovědnost, důslednost, loajalita
-proklientský přístup

Nabízíme

-osobnostní i odborný rozvoj
-finanční ohodnocení dle vlastního výkonu
-služební telefon a PC
-prostor pro seberealizaci
-kromě práce i zábavu při firemních akcích
-nástup možný ihned

Informace o pozici

  • M&M reality
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 20 000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Lanškroun