Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER SE ZAMĚŘENÍM NA VZDUCHOTECHNIKU

PROJEKTOVÝ MANAŽER SE ZAMĚŘENÍM NA VZDUCHOTECHNIKU

Náplň práce

• vedení zakázky od začátku až do předání zákazníkovi po technické a organizační stránce:
• návrhy vhodného technického řešení, vytváření koncepcí a studií
• kontrola dokumentací, optimalizace projektů
• zpracování cenových nabídek, rozpočtů
• příprava a zpracování interních VŘ včetně jejich vyhodnocení v rámci dodávek jednotlivých komodit
• objednávání materiálu, technologických celků a subdodávek
• technická realizace zakázek, dodržování vysoké kvality, monitoring zakázky dle zasmluvněných HMG a podmínek v SOD, PO, BOZP, TP
• vedení pracovníků stavby včetně subdodávek a jejich kontrola odvedené práce
• komunikace se zákazníkem
• cost managment, reporty přímému nadřízenému
• zajištění servisu, a to i pozáručního
• zpracování nabídek na servis
• předání podkladů servisnímu oddělení

Požadavky

• praxi v odvětví vzduchotechniky, klimatizace, TZB
• min. středoškolské vzdělání technického směru s maturitou – ideálně se zaměřením na TZB, případně strojní, stavební
• technické myšlení, pokročilou orientaci ve výkresové dokumentaci
• pokročilou znalost programu AutoCAD
• organizační schopnosti
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• služební automobil i pro osobní účely
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou nebo dle domluvy
• flexibilní pracovní dobu
• 4 týdny dovolené + 5 dní Sick Days navíc
• notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem
• pracovní zázemí v Plzni, případně v Praze (vysvětlíme při osobním setkání)

• lokalita: kancelář Plzeň, Praha, stavby v oblastech Praha, Střední, Západní i Jižní Čechy

Další informace

Do svého týmu hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA zaměřeného na VZDUCHOTECHNIKU.

Proč pracovat právě pro nás?
Získali jsme v rámci hodnocení CZECH TOP 100 skóringové hodnocení Czech Stability Award AAA Excelentní, čímž jsme se zařadili mezi ekonomicky nejstabilnější firmy v České republice.

Vaše CV posílejte na e-mail: karel.drazan@prokat.cz, ať se o vás něco málo dozvíme. Na oplátku více informací o nás najdete na webu: www.prokat.cz

Informace o pozici

  • PROKAT invest s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží