Nabídka práce > Asistent/ka prodeje - Praha Eiffel Optic, a.s.

Asistent/ka prodeje - Praha Eiffel Optic, a.s.

Náplň práce

Co bude Vaši náplní práce?
- aktivní prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- komunikace se zákazníky
- drobná administrativa spojená s prodejem

Požadavky

Požadujeme pouze několik následujících bodů, které byste měli splňovat:
- být časově flexibilní
- oplývat nadšením pro práci s lidmi a pro lidi
- mít slušné, profesionální, reprezentativní a vřelé vystupování
- být ambiciozní a mít chuť do osobního rozvoje a vzdělávání se v oboru
- mít dobré komunikační dovednosti
- být samostatný, pečlivý a mít aktivní přístup k práci
- znalost cizího jazyku je vítána, není však podmínkou

Nabízíme

A co Vám na oplátku nabídneme my?
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- výborné platové ohodnocení
- zaměstnanecké slevy - pravidelně vzdělávací programy, školení a kurzy
- odměny dle bonusového programu
- zajímavou práci v přátelském a moderním prostředí
- možnost ubytování ve firemním bytě

Další informace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis s aktuální fotografií na e-mailovou adresu: inzerat.cz@eiffeloptic.cz

Informace o pozici

  • Eiffel Optic, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: komunikativní, samostatné a spolehlivé jedince.