Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Společnost DŘEVOCENTRUM CZ, a.s., hledá vhodného uchazeče na pozici Obchodní zástupce v rámci prodejních skladů v Žatci a Ústí nad Labem

Vyhledávání nových zákazníků v rádiusu cca 50km od poboček v oboru zpracování dřevařských materiálů, tesaři, truhláři, stavební firmy.
Tvorba a kalkulace cenových nabídek
Komunikace s výrobci a dodavateli
Zodpovědnost za dosažené prodejní výsledky
Úzká spolupráce s vedoucími prodejních poboček a regionálním manažerem
Příležitostná výpomoc při obsluze zákazníků na prodejních pobočkách

Požadavky

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- praxe v oboru truhlář/tesař/prodej materiálů výhodou
- znalost dřevěných materiálů - stavební řezivo/deskové materiály/
- všeobecná znalost řemesel
- znalost práce na PC
- samostatnost a zodpovědnost
- chuť pracovat a zdokonalovat se
- čistý trestní rejstřík
- ŘP skupiny B a ochota cestovat

Nabízíme

NABÍZÍME:
- platové ohodnocení závislé na výkonu pobočky a kvalitě obsluhy
- zázemí silné stabilní české společnosti s jistotou zaměstnání
- zaměstnanecké výhody
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní pojištění

Informace o pozici

  • Dřevocentrum CZ a.s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 50000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: NABÍZÍME: - platové ohodnocení závislé na výkonu pobočky a kvalitě obsluhy - zázemí silné stabilní české společnosti s jistotou zaměstnání - zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Volyňských Čechů 3130, 438 01 Žatec