Nabídka práce > Administrativní pracovník a prodejce na prodejním skladu

Administrativní pracovník a prodejce na prodejním skladu

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:
- prodejce na skladu s dřevařskými materiály pro truhláře, tesaře a konečné zákazníky
- komunikace se zákazníky, obsluha na prodejním skladu
- vytváření cenových nabídek
- vytváření prodejních dokladů v systému Helios
- evidování příjmových dokladů a zadávání do systému jako podklad pro účetnictví
- příjem/výdej a skladování zboží
- inventarizace skladových zásob

Požadavky

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání
- příjemné vystupování a komunikativnost
- spolehlivost, samostatnost a nasazení
- znalost práce na PC
- praxe a zkušenosti ze základů účetnictví
- obchodního a týmového spolupracovníka
- chuť pracovat a zdokonalovat se
- řidičský průkaz sk. B
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme

NABÍZÍME:
- platové ohodnocení závislé na výkonu pobočky a kvalitě obsluhy
- zázemí silné stabilní české společnosti s jistotou zaměstnání
- zaměstnanecké výhody
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní pojištění

Informace o pozici

  • Dřevocentrum CZ a.s.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: NABÍZÍME: - platové ohodnocení závislé na výkonu pobočky a kvalitě obsluhy - zázemí silné stabilní české společnosti s jistotou zaměstnání - zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Havířská ulice (areál stavebnin STAMA), Ústí nad Labem