Nabídka práce > MECHANIK PLYNOVÝCH/PARNÍCH TURBÍN

MECHANIK PLYNOVÝCH/PARNÍCH TURBÍN

Náplň práce

Spolupracujeme s nizozemskou společností, která hledá nové zaměstnance a společnosti se zkušenostmi s generálními opravami a servisními kontrolami plynových a parních turbín, kompresorů, převodovek apod. výrobců:
• Sulzer,
• Siemens,
• Store,
• Dresser Rand,
• Mitsubishi,
• York,
• MAN,
• Flender,
• Renk,
• BGS.

Požadavky

• zkušenosti s opravami výše uvedených přístrojů,
• schopnost samostatně řešit problémy,
• angličtina na komunikativní úrovni,
• flexibilita, zodpovědnost, dobrá organizace práce.

Nabízíme

• atraktivní platové ohodnocení, hrubý plat 30-60 EUR/h, v závislosti na zkušenostech,
• ubytování, letenky, pracovní nástroje, pracovní oděvy,
• doplňkové zdravotní pojištění.

Další informace

Práce na území Evropy a Spojených arabských emirátů.

V případě zájmu zašlete svůj životopis v anglickém jazyce na e-mailovou adresu: dfrotatingservice@gmail.com

Informace o pozici

  • DAV‐TECH Dawid Fijak
  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Plat: 240 000 czk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek