Nabídka práce > Asistent/asistentka předsedy správní rady investičního fondu

Asistent/asistentka předsedy správní rady investičního fondu

Náplň práce

- Asistence předsedovi správní rady, organizace denního kalendáře
- Hlídání termínů a koordinace dlouhodobých úkolů
- Příprava podkladů pro jednání Správní rady
- Vyřizování korespondence předsedy správní rady
- Revidování textů u jednodušších smluvních vztahů
- Komunikace s úřady

Požadavky

- SŠ, VŠ vzdělání, praxe 3 let
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Pečlivost a důslednost při řešení svěřených úkolů
- Anglický jazyk na úrovni minimálně B2
- Rutinní práce s programy MS Office
- Psaní na klávesnici všemi deseti

Nabízíme

Nabízíme konkurenční mzdové ohodnocení a běžné doprovodné benefity.
Kancelář na Praze 8 blízko metra Křižíkova, flexibilní pracovní doba.

Informace o pozici

  • SI FACILITY, a. s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina
  • Plat: 40.000 - 50.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Běžné doprovodné benefity
  • Místo pracoviště: Křižíkova 44, Praha 8