Nabídka práce > Specialista péče o klienty

Specialista péče o klienty

Náplň práce

Do svého týmu hledám ambiciózního, spolehlivého a sympatického kolegu, který se nebojí práce a chce za ni být adekvátně odměňován. Na denní bázi budete komunikovat s klienty, řešit jejich požadavky a aktivně se podílet na růstu společnosti.

Požadavky

Středoškolské vzdělání, trestní bezúhonost, řidičský průkaz (skupina B)

Nabízíme

Volnou pracovní dobu včetně home office, vysoké výdělky, kvalitní zaškolení, manažera neustále po ruce, možnost kariérního růstu

Další informace

Je jedno, jestli jste absolvent/ka, maminka na mateřské dovolené nebo úplně z jiného oboru. Pokud máte chuť s námi pracovat, ráda Vám na pohovoru vše vysvětlím.

Máme přátelský kolektiv a ten je pro nás prioritou. V příjemném prostředí se příjemně pracuje.

Informace o pozici

  • Pavla Kvardová (NN Finance)
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25 000 - 50 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: Každého s chutí pracovat a vzdělávat se
  • Místo pracoviště: Plzeň