Nabídka práce > Číšník/Servírka

Číšník/Servírka

Náplň práce

HLEDÁME:
Pracovníka na zajištění bezproblémového chodu restaurace, jehož činnosti jsou: obsluha zákazníků, práce s kávovarem, komunikace s ostatními zaměstnanci a zákazníky, objednávání zboží, inventury, porady, hlídání dodržování standardů, aktivní činnost v restauraci, školení nových zaměstnanců a brigádníků, účast na školeních.

Požadavky

POŽADUJEME:
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a samostatnost. Zájem o rozvoj svých profesních znalostí. Vážíme si pozitivního a upřímného přístupu, který ocení i vaši budoucí kolegové.

Předchozí práce v gastro provozu, znalost NJ a práce s pokladním systémem Dotykačka výhodou.

Nabízíme

NABÍZÍME:
Nabízíme vám práci na hlavní pracovní poměr v příjemném, moderním, nově zařízeném prostředí s nadstandardním finančním ohodnocením, zaměstnaneckými benefity a možností profesního rozvoje.
Samozřejmostí je firemní stravování v průběhu pracovního dne.

Další informace

Nástup je možný 1.4.2022.
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis. Dále nás také můžete kontaktovat pomocí emailu nebo telefonního čísla.
EMAIL: info@botanikbistro.cz
TEL.: 720 168 144

Informace o pozici

  • Botanik Bistro
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Plat: 25000 - 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Cheb