Nabídka práce > PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB

Náplň práce

Zpracování projektové dokumentace pozemních staveb ve všech stupních – bytová, občanská a průmyslová výstavba. Komunikace a jednání s projektanty dílčích profesí, zpracovávající dílčí části dokumentace, komunikace s klientem, spolupráce s designérem/architektem navrhující interiér apod.

Požadavky

Ukončené vzdělání stavebního zaměření – pozemní stavitelství, min. středoškolské vzdělání, znalost práce v 2D CAD aplikacích – AutoCad/AutoCad LT, CADKON+ Architecture apod., orientace ve stavebních materiálech, samostatnost, praxe výhodou, praxe na stavbě velkou výhodou, zájem o obor, komunikativnost a zodpovědnost, řidičský průkaz sk. „B“.

Nabízíme

Práce na HPP ve stabilní a zavedené firmě, v přátelském kolektivu, se zajímavým platovým ohodnocením. Nástup ihned nebo dle dohody.

Další informace

Je možné se domluvit i na individuálním typu úvazku.

Informace o pozici

  • Ing. Jiří Grohmann
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: od 23 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 3 dny sick day, stravenkový paušál
  • Místo pracoviště: Olomouc