Nabídka práce > Sanitář

Sanitář

Náplň práce

Co u nás budete dělat?

Provádět pomocnou a obslužnou činnost při poskytování základní ošetřovatelské péče pacientům (např. transport biologického materiálu, hygienická péče o pacienta, polohování pacientů a manipulace s nimi apod. dle charakteru a potřeb pracoviště) v rámci našeho nově otevřeného nestátního zdravotnického zařízení vyspělé úrovně.

Požadavky

Koho hledáme?

• Ukončil/a jste min SŠ vzdělání
• Jste empatický, pracovitý a spolehlivý člověk
• Sanitářský kurz je výhodou, nikoliv však podmínkou
• Zvládáte práci na PC na uživatelské úrovni
• Aktivní přístup k práci a zodpovědnost jsou Vám vlastní
• Schopnost pracovat samostatně i v týmu
• Jste flexibilní a rádi se učíte novým věcem
• Můžete doložit morální a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)

Nabízíme

Co na Vás čeká, když se přidáte do našeho týmu?

• Pracoviště v zázemí historické budovy Hloubětínského zámku s výbornou dopravní dostupností nebo pracoviště na pražských Vinohradech v areálu FNKV v centru Prahy
• Moderní technická vybavenost a příjemné pracovní prostředí
• Velký důraz na bezpečnost a zdraví zaměstnanců na pracovišti
• Možnost absolvování sanitářského kurzu
• Možnost osobního i profesního růstu a podpora dalšího vzdělávání
• Stabilní a motivující platové ohodnocení
• Již po ukončení zkušební doby smlouva na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolená, sick-days

Práce všech našich kolegů si velmi vážíme, a proto pro Vás máme jako poděkování připravené různé výhody a benefity:

• Stabilizační odměny, věrnostní odměny pro stálé zaměstnance
• Možnost ubytování pro mimopražské
• Možnost stravování v areálu
• Příspěvek na sport/kulturu - Flexi Pass 500,- Kč/měsíc
• Možnost využití služeb fyzioterapeutů z rehabilitačního lékařství
• Masáže pro zaměstnance
• Ambulance i pro rodinné příslušníky

Další informace

Mzda: 29 .000,- Kč až 31.000,- Kč (+příplatek noc/svátek atd.)
Úvazek: 0,5 - 1,0
Provoz: nepřetržitý (37,5 hodin za týden)
Datum nástupu: hned nebo dle dohody

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

Informace o pozici

  • Etoile CZ a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština či slovenština
  • Plat: 29.000 - 31.000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stabilizační odměny, věrnostní odměny, možnost ubytování pro mimopražské, možnost stravování v areálu, příspěvek na sport/kulturu, masáže, ambulance pro rodinné příslušníky, možnost využití služeb fyzioterapeutů
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Praha