Nabídka práce > Technik - Montér

Technik - Montér

Náplň práce

montáž garážových vrat; venkovního stínění u zákazníků doma nebo ve firmách – tady montujete ve 2, takže k sobě získáte zkušeného parťáka, který Vás zaškolí.
uvedení do provozu bránových a garážových pohonů; příprava elektroinstalace
servisní činnost – oprava pohonů, garážových vrat; ladění ovladačů
související administrativa spojená s touto pozicí (zakázkové listy, servisní protokoly)

Požadavky

vyučení v oboru elektro, vyhláška č. 50
znalost silnoproudu a slaboproudu
ŘP sk. B nutné + výhodou ostatní řidičské oprávnění
podmínkou zkušenosti v oboru – vrata, stínění, bránové pohony
časová flexibilita
zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
manuální zručnost, logické myšlení
příjemné vystupování
odpovědnost za svěřené věci (auto, nářadí…)
výhodou – vlastní auto, vlastní nářadí, znalost PC

Nabízíme

práce na ŽL; výplata podle schopnosti a odpracovaných výkonů.
čím více toho namontujete a odservisujete, tím více peněz budete mít.
pracovní doba flexibilní
ohodnocení dle výkonu
mobilní telefon, po zaučení a dlouhodobé spolupráci - služební auto
místo výkonu: Praha a Střední Čechy
nástup možný ihned

Další informace

Své životopisy včetně průvodního dopisu zasílejte na vrata@agv-rathousky.cz nebo volejte tel. 777329566, kde se dozvíte více informací a vyzpovídáme si Vás.

Informace o pozici

  • AGV-Rathouský
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: dle odvedené práce
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Praha 10, Střední Čechy