Nabídka práce > Design Artist

Design Artist

Náplň práce

• Výroba a odesílání objednávek
• Výroba a příprava nových designů (dle předlohy)
• Kontrola skladových zásob

Požadavky

• Prokazatelnou zručnost a umělecké nadání (jemná motorika)
• Základy práce s nehty (vše doučíme)
• Pečlivost a proaktivnost
• Spolehlivost a zodpovědnost
• Schopnost pracovat samostatně
• Rychlé učení
• Jsi v Praze a máš možnost docházet do kanclu

Nabízíme

• Práci v mladém a kreativním kolektivu
• Kancelář v srdci Prahy
• Flexibilní pracovní dobu
• Práci v mladé firmě v beauty industry
• Možnost kariérního, finančního a osobního růstu
• Možnost podílet se na chodu firmy
• Nástup možný ihned

Další informace

Jsme dynamicky se rozvíjející mladá firma v beauty industry a do svého týmu hledáme kolegu/kolegyni, která nám pomůže s odbavováním objednávek. Jedná se o velmi kreativní práci v mladém kolektivu, která pokud rád/a něco tvoříš se stane tvou prací snů. Zaměřujeme se na výrobu ručně malovaných press-on nehtů kde měníme zažité standardy v nehtovém průmyslu.

Bonusové skills: (není nutnost, spíše výhodou)
• Znalost grafických programů (Photoshop)
• Znalost práce s fotoaparátem (jednoduchá produktová fotografie)

V případě zájmu nám neváhej zaslat své CV, umělecké portfolio (klidně i kresby) a krátký motivační dopis proč bys chtěl/a pracovat u nás. Nástup možný ihned. Typ uvazku part-time/brigáda

Informace o pozici

  • Nailzzes
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kultura a umění, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20 hodin týdně / odměna 10 000 Kč měsíčně
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Práce v mladé firmě v beauty industry
  • Vhodné pro: Člověka s prokazatelnou zručností a uměleckým nadáním (jemná motorika)
  • Místo pracoviště: Kancelář v srdci Prahy