Nabídka práce > Nabízíme práci v muzeu šlapacích autíček Pedal Planet Praha

Nabízíme práci v muzeu šlapacích autíček Pedal Planet Praha

Náplň práce

- zabezpečení provozu muzea v Praze (areál Hergetovy cihelny)
- řízení recepce a práce s pokladnou
- doprovázení návštěvníků formou komentované prohlídky
- zajištění úklidu muzea
- správa sociálních sítí

Požadavky

- příjemné vystupování
- proaktivní přístup
- zodpovědnost a samostatnost
- znalost cizího jazyka výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- zajímavou práci v unikátním muzeu
- služební automobil
- mzdu od 140 Kč/hod dle schopností a pracovních výsledků
- možnost práce na plný i částeční pracovní úvazek, případně na dohodu

Další informace

Pedal Planet - největší sbírka šlapacích autíček v Evropě hledá spolehlivé, kreativní a nadšené spolupracovníky pro Českou republiku.

Máte rádi auta bez ohledu na velikost? Na sociálních sítích jste jako doma? Rádi pracujete s lidmi? Problémy jsou pro vás výzvou? Zodpovědnost je vaše druhé já? Tak se ozvěte!

Vaše CV s aktuální fotkou a motivační dopis nám zašlete e-mailem na adresu prace@pedalplanet.cz nejpozději do 15. února 2022. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Informace o pozici

  • Pedal Planet s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Management, Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina
  • Plat: od 140 Kč/hod dle schopností a pracovních výsledků
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Absolventy, OSVČ
  • Místo pracoviště: Praha