Nabídka práce > ASISTENT PRODUKCE

ASISTENT PRODUKCE

Náplň práce

Baví Tě práce v kanceláři i v terénu? Reklamní a produkční agentura s 25tiletou tradicí, hledá do svého týmu energického kolegu.

• Asistence event managerům při přípravě a realizaci firemních akcí
• Správa inventáře, vedení skladu, návozy na akce
• Doprava zakázek ke klientům
• Správa vozového parku firmy
• Základní administrativní práce na PC, poptávky a zpracování kalkulací
• Po zapracování možnost obchodní činnosti (reklamní předměty, textil, tiskoviny)
• Komunikace s klienty a dodavateli
• Podpora vedení společnosti
• Práce je vhodnější pro muže

Požadavky

• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• Uživatelské znalosti na PC (MS office, emaily, internet), výhodou základy online marketingu a sociální média
• Komunikační schopnosti, samostatnost a časová flexibilita
• Schopnost práce v týmu a organizační zdatnost
• Odolnost vůči stresu
• Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• Praxe na podobné pozici výhodou

Nabízíme

• Pestrou práci na HPP v dynamickém kolektivu
• Kanceláře v centru Pardubic
• Přátelskou a rodinnou atmosféru
• Fixní plat + odměny, roční prémie
• Příspěvky na stravování
• Notebook a mobilní telefon, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky
• 5 týdnů dovolené
• Nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Czech marketing, s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Administrativa, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25-35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, bonusy, roční prémie, příspěvky na stravování, dovolená navíc, home office
  • Místo pracoviště: Pardubice