Nabídka práce > Účetní

Účetní

Náplň práce

- Včasné, správné, úplné vedení účetnictví firmy
- Zpracování účetních případů, účtování odběratelských a dodavatelských faktur, pokladen a interních dokladů
- Tvorba vzájemných zápočtů, správa závazků a pohledávek, generování upomínek, spolupráce při plnění úkolů v oblasti výkaznictví, rozbory nákladů a výnosů
- Zpracování podkladů pro DPH, silniční daně …
- Zpracování mezd zaměstnanců a vše s tím spojené
- Vytváření měsíčních účetních závěrek, přehledů, statistik, inventur
- Komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. daňový poradce, auditor, banka, finanční úřad)
Práce v systému POHODA bude Váš denní chleba.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření
- praxe min. 5 let
- výborná znalost účetnictví
- znalost českých účetních standardů a daňových zákonů
- znalost MS Office (Word, Excel), účetních programů
- znalost programu POHODA výhodou
- dobré komunikační a analytické dovednosti
- flexibilita, samostatnost, pečlivost, svědomitost

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení
- jistota stabilního zaměstnání
- zázemí úspěšné, rostoucí společnosti s tradicí od roku 2008
- práci v příjemném a moderním prostředí
- firemní akce (školení, večírky, sportovní dny)
- příspěvek na stravování
- mobilní telefon, notebook
- smlouva na dobu neurčitou
- nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Kovo Kameník s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 38 000 - 45 000,- Kč hrubého
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Pohřebačka 44, Opatovice nad Labem 533 45