Nabídka práce > Průvodcovská a administrativní činnost, podíl na správě webu a sociálních sítí Památníku Karla Čapka

Průvodcovská a administrativní činnost, podíl na správě webu a sociálních sítí Památníku Karla Čapka

Náplň práce

Průvodcovská a administrativní činnost, podíl na správě webu a sociálních sítí Památníku Karla Čapka: https://www.capek-karel-pamatnik.cz/

Požadavky

Naše představa o uchazeči:
• SŠ nebo VŠ vzdělání humanitního směru
• Flexibilita, kreativita, schopnost samostatné práce
• Komunikační dovednosti, příjemné vystupování
• Zkušenost se správou webových stránek a profilů na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Youtube, příp. Twitter)
• Znalost práce s kancelářskými programy, připravenost podílet se na administrativních činnostech
Výhodou:
• Schopnost komunikace v AJ, NJ či jiném světovém jazyce
• Zkušenost práce s médii, žáky a studenty, v muzeu nebo galerii
• Základní znalost práce s knihovním systémem Tritius
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Nabízíme:
• Práci v malém kolektivu a příjemném prostředí s magickou atmosférou letního sídla Karla Čapka
• Možnost realizace vlastních projektů v online i offline světě
• Další vzdělávání v oboru za podpory zaměstnavatele
• Rozšíření činností dle individuálního zájmu a schopností
• Po uplynutí tříměsíční zkušební doby možnost osobního finančního ohodnocení
• Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou, v případě oboustranné spokojenosti a zájmu s možností prodloužení
pracovního úvazku na dobu neurčitou
• Pravidelné navyšování platu v návaznosti na tabulkový systém zřizovatele

Další informace

Typ úvazku: plný
Nástup: duben 2022
Mzda: vychází z tabulek zřizovatele
Přihláška: do 15. února 2022
Povinné přílohy přihlášky:
• Strukturovaný životopis vč. kontaktních údajů
• Motivační dopis na téma „Proč chci pracovat v Památníku Karla Čapka a co mu mohu nabídnout“
• Výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce)
• Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Obálku označte nápisem „Výběrové řízení“ a zašlete nebo osobně doručte na adresu: Památník Karla Čapka,
Stará Huť 125, 262 02 Stará Huť. Případně zašlete v elektronické podobě na reditel@capek-strz.cz.
Uzávěrka přihlášek: 15. února 2022 do 16 hodin.

  • Památník Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše, příspěvková organizace
  • Středočeský kraj
  • Obor: Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Výhodovu schopnost komunikace v AJ, NJ či jiném světovém jazyce
  • Plat: Podle tabulek zřizovatele příspěvkové organizace
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky v hodnotě 100 Kč • Dovolená 25 dní • Pololetní finanční odměny (tj. 2x ročně) • Systém náhradního volna
  • Vhodné pro: SŠ nebo VŠ vzdělání humanitního směru
  • Místo pracoviště: Stará Huť u Dobříše