Nabídka práce > Účetní

Účetní

Náplň práce

- Zpracování účetních dokladů
- Správa dodavatelských faktur a dobropisů
- Skladová evidence
- spolupráce při přípravě ročních účetních závěrek
- vyřizování drobných administrativních úkolů v účetním oddělení

Požadavky

- SŠ vzdělání ekonomického směru
- Znalost podvojného účetnictví
- Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, týmový hráč
- Znalost MS Office - Word, Excel

Nabízíme

- Možnost získat nové zajímavé poznatky a zkušenosti
- Odpovídající a motivující finanční ohodnocení
- Přátelský tým a profesionální přístup
- Zaměstnanecké výhody např. týden dovolené navíc, příspěvek na stravování

Další informace

Firma: CETA s.r.o. (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Slezská 776, 747 27, Kobeřice
Pracovní poměr: práce na zkrácený úvazek 4hod./den
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu určitou s možností prodloužení)
Nástup: možný ihned!
tel. 602 582 359

Informace o pozici

  • CETA s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Kobeřice