Nabídka práce > Konstruktér

Konstruktér

Náplň práce

Náplň práce:
 Konstrukce přípravků a strojů
 Ověření návrhu – simulace
 Výkresová dokumentace
 Ladění prototypu

Požadavky

Požadujeme:
 SŠ vzdělání – strojní zaměření (výhodou)
 Vhodné i pro osoby bez praxe - absolventy
 Zkušenost s programy SolidWorks, Autodesk Inventor (výhodou)
 Znalosti výrobních technologií, zkušenosti z oboru (výhodou)

Nabízíme

Nabízíme:
 Spolupráce na HPP nebo IČO
 Finanční ohodnocení: dle domluvy
 Kurzy, školení, mobilní telefon
 Předpokládaný nástup: 1. 2. 2022 nebo ihned
 Místo výkonu práce: Nová Ves u Chrastavy

Další informace

Firma RP Technology, s.r.o. se zabývá konstrukcí a výrobou přípravků, ocelových
konstrukcí, jednoúčelových strojů a příslušenství pro výrobní linky ve strojírenském a
automobilovém průmyslu.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na email:
martin.kverka@rp-technology.cz

Informace o pozici

  • RP Technology s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40000 - 60000 Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Uchazeče s praxí i absolventy bez praxe
  • Místo pracoviště: Nová Ves u Chrastavy