Nabídka práce > Pracovník přímé péče

Pracovník přímé péče

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pracovní pozici: Pracovník v přímé péči-Pečovatel/ka na plný a zkrácený úvazek s měsíční mzdou od 23500,- Kč. Práce v příjemném týmovém kolektivu, hned u přírody v klidné oblasti.

Náplň práce: péče o klienty a s tím spojená administrativa v malém domově pro seniory, v malé a klidné obci Čtyřkoly u Benešova.

Předešlá zkušenost s oborem je vítána, nikoliv podmínkou pro nástup. Nové zaměstnance plně zaškolíme.
Nástup možný okamžitě nebo dle dohody.

Požadavky

základní práce s PC- word, excel, email,...,
čistý trestní rejstřík,
zdravotní způsobilost,
ochotu a vstřícnost,
týmovou spolupráci

Nabízíme

Až 5 týdnů dovolené,
plánování služeb s přihlédnutím k požadavkům,
podnikové stravování,
čtvrtletní finanční ohodnocení,
kurzy a školení,
příplatek za přesčasy, víkendy, svátky, práce v noci a pohotovosti.

Další informace

Kontakty:
1. Bc. Jan Mišalko
2. email: office@senprosen.cz,
3. telefonním čísle: 608 265 993

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Informace o pozici

  • Sen pro Sen
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: CZ,SK
  • Plat: 23500,- Kč/měsíc HM
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, čtvrtletní finanční ohodnocení, měsíční plánování služeb, kurzy a školení
  • Vhodné pro: Mladé a zdravé osoby
  • Místo pracoviště: Čtyřkoly u Benešova