Nabídka práce > Operátor Online

Operátor Online

Náplň práce

Ceny rostou napříč sortimentem. Čekáte, že to brzy pomine ? Možná ano - ale za dlouhou dobu. Žijeme tady a teď , proto jsem si zajistila jsem vedlejší příjem. Chcete se naučit vydělávat více? Jde o jednoduchou práci s reklamou, pomoc novým zájemcům a sdílení informací. Bez investic, nákupu a prodeje !
Malý nebo velký přivýdělek?
Naše spolupráce se bude odvíjet od Vašich časových možností.
Umožnění flexibility je základ, na Vás je, kolik hodin týdně budete chtít pracovat.
Spolupráce je vhodná jak pro aktivní důchodce, tak i pro studenty, maminky na mateřské dovolené nebo zaměstnance pracující na směny.
Prostě pro každého, kdo chce peníze navíc.
Jednoduchý a srozumitelný projekt je naší devízou.
Pomůžeme Vám formou online školení, videí a spolehnout se můžete i na náš Tým. Dostanete vlastní virtuální kancelář.
Samozřejmostí jsou elektronické systémy pro správu Vašeho portfolia.

Požadavky

Uživatelská práce na PC nebo na rychlém telefonu

Nabízíme

Naši hlavní výhodou je to, že náš produkt už má doma úplně každý! Dá se tedy říci, že našim klientem už je každý občan či rodina v ČR. Co je Online Příjem?
Jde o projekt, ve kterém firma nabízí běžným lidem možnost vytvořit si pasivní příjem klidně i vedle práce či studia, a to bez ohledu na vzdělání, věk či pohlaví.

Informace o pozici

  • online
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: až 250 Kč/hodina
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Tři druhy bonusů
  • Vhodné pro: Pracující, studenta, maminky na MD a aktivní důchodce
  • Místo pracoviště: Z domova