Nabídka práce > Operátor obsluha strojů – výroba gumových a plastových dílů – automotiv

Operátor obsluha strojů – výroba gumových a plastových dílů – automotiv

Náplň práce

obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu
výrobní činnosti ruční nebo obsluha stroje či výrobního zařízení včetně jeho základního nastavení a seřízení
vyplňování výkazů odvedené práce a provedené údržbě strojů a výrobního zařízení
úklid svého pracoviště
další činnosti související s výrobou dle instrukcí nadřízených

Požadavky

dobrá pracovní morálka
dobrý zdravotní stav
ochota pracovat ve směnném provozu (třísměnný provoz)
manuální zručnost
pečlivost
zodpovědnost
praxe ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

jistotu stabilního zaměstnání v české společnosti
práce na HPP, 3 směny
odpovídající mzdové ohodnocení
příplatky za směnnost
stravenkový paušál
zdarma pitný režim
5 týdnů dovolené
bonusy

Další informace

United Polymers, s.r.o., Tovární 605, Hranice.

Pohovory možné po domluvě na tel.č. 581 699 535

Životopisy zasílejte na e-mail: pzemanova@united-polymers.cz

Informace o pozici

  • United Polymers, s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: ČJ
  • Plat: 20.000-25.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenkový paušál 75,- Kč, 5 týdnů dovolené, příplatky, bonusy
  • Vhodné pro: ženy i muže
  • Místo pracoviště: Hranice