Nabídka práce > Školní psycholog / psycholožka

Školní psycholog / psycholožka

Náplň práce

Hledáme do školního poradenského týmu druhého psychologa. Jedná se o dlouhodobý zástup za rodičovskou dovolenou. Nástup možný ihned.
Náplň práce je velmi zajímavá, pestrá a dynamická. Zahrnuje převážně přímou práci se skupinami a jednotlivci, intenzivní kontakt s rodiči, pedagogy a dalšími zapojenými odborníky mimo školu.

Požadavky

VŠ vzdělání v oboru psychologie
Alespoň započatý psychoterapeutický výcvik nebo výcvik v KI
Zodpovědný a aktivní přístup
Psychická odolnost
Flexibilita, dobré komunikační dovednosti
Orientace v problematice dětské psychiatrie

Nabízíme

Dobré platové ohodnocení, odměny, plný úvazek
Zajištěné stravování
Spolupracující kolektiv
Možnost individuální a skupinové supervize

Další informace

Životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu: tereza.vlckova@zspalackeho.cz

  • Základní škola Brno, Palackého třída, příspěvková organizace
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ostatní, Personalistika a HR, Služby, Státní zaměstnanci, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: Platová třída 12
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 40 dnů dovolené, 12 dnů samostudia, vybavená, samostatná pracovna, pracoviště s tradicí, možnost dalšího vzdělávání
  • Vhodné pro: Zájemce se zkušenostmi s prací s dětmi s poruchami chování
  • Místo pracoviště: Základní škola Brno, Palackého třída 343/68