Nabídka práce > FAKTURANTKA/VÁŽNÁ

FAKTURANTKA/VÁŽNÁ

Náplň práce

Hledáme zodpovědnou osobu na pozici FAKTURANTKA/VÁŽNÁ na pobočku „Levný Šutr“ v Ostravě – Svinov. Náplň práce: vážení vozidel, vystavování faktur, komunikace se zákazníky, administrativa spojená s chodem firmy. Dvousměnný provoz 6.00 – 18.00 hod duben – listopad. Prosinec – Březen 7.00 – 15.00hod.
1x – 2x měsíčně pracovní sobota 7.00 – 12.00 hod.
Strukturovaný životopis zasílejte na zivotopisdt@seznam.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni emailem/telefonicky k osobnímu pohovoru.

Požadavky

• SŠ/ SOU vzdělání ukončeno maturitou/ výučním listem
• Samostatný a zodpovědný přístup
• Spolehlivost, přesnost, práce vhodná i pro absolventy

Nabízíme

• Práci v dynamickém kolektivu
• Dostupnost MHD poblíž pracoviště
• Stabilitu a zázemí firmy působící na trhu od roku 2004

Informace o pozici

  • DT Logistic CZ s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek