Nabídka práce > Nutriční terapeut/ka

Nutriční terapeut/ka

Náplň práce

- sestavování jídelních plánů a předpis stravy pro jednotlivé diety, včetně propočtů biologické a energetické hodnoty diet
- poradenství a edukace jedinců, rodin v oblasti zdravé a léčebné výživy, včetně doporučení vhodných výživových doplňků
- odpovědnost za dodržování technologických postupů při přípravě stravy a speciálních diet
- kontrolní činnost zaměřená na přípravu a podávání stravy ve stravovacím provozu a na odděleních, dodržování hygienických zásad manipulace se stravou, kontrola množství podávané stravy

Požadavky

- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. v oboru nutriční terapeut/nutriční asistent
- praxe vítána
- samostatnost, schopnost týmové práce, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu a ochota neustále se vzdělávat
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost

Nabízíme

- Dovolená o výměře 5 týdnů.

- Příspěvek na závodní stravování.

- Příspěvky zaměstnavatele z FKSP na rekreaci, kulturu, tělovýchovu, penzijní připojištění.

- Výše tarifního platu garantovaná zákonem.

- Dary při pracovních, životních výročích a za bezplatné dárcovství krve.

- Sleva na nájemném v bytech fa HEIMSTADEN.

- Možnost ubytování v nemocniční ubytovně (nezařízené).

- Možnost pracovně-právního poradenství zdarma.

- V případě hospitalizace pobyt zdarma na nadstandardním pokoji.

Další informace

Kontakt na vedoucí stravovacího provozu: Bc. Pavla Vránová
E-mail: pavlina.vranova@nsphav.cz
Telefon: 704 683 308

Informace o pozici

  • Nemocnice Havířov, p.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25-32000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Havířov