Nabídka práce > Privátní Poradce pro nově vznikající Startup

Privátní Poradce pro nově vznikající Startup

Náplň práce

Jsme nově vznikající finančně-poradenský Startup a hledáme do svého týmu osoby, které chtějí pracovat, rozvíjet se a budovat něco nové.
Budeme oslovovat firmy a osoby
Poradenství - investiční, úvěrové
Prezentace pro skupiny lidí - např. při vinné degustaci zaměřené na investování a další

Požadavky

- chuť do práce
- chuť dělat něco nové
- týmový hráč
- komunikativní
- maturita
- výhodou odborné zkoušky jako Mifid, IDD, eŮvěr

Nabízíme

- podílet se na nově vznikajícím Startupu, který chce propojovat byznys - finanční poradenství se zážitkovými degustacemi vína formou prezentací
- moderní kanceláře v co-workingu (káva zdarma, přístup 24hodín, atd.)
- majitele, který pracoval více jak 17 let v bankovnictví a může vás rozvíjet

Další informace

přihlaš se a dozvíš se více!

Informace o pozici

  • Jiří Vana
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Praha