Nabídka práce > administrativní pracovník-podpora týmu

administrativní pracovník-podpora týmu

Náplň práce

Odpovědnost za chod kanceláře, správa firemní pošty, smluv a veškeré firemní dokumentace.
Vyřizování a správa objednávek, jejich kontrola.
Komunikace v rámci společnosti I se zahraničními partnery.
Najímání spolupracovníků na zahraniční montaże.
Podpora týmu.

Požadavky

Praxe v administrativě, samostatnost, důslednost, zodpovědnost, práce na PC (zejména word, excel).
Hledáme člověka schopného denně komunikovat s našimi obchodními parnery - nutná angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni, slovem i písmem.

řidičský průkaz sk.B

Základní znalost účetnictví výhodou.

Nabízíme

Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Uherského Brodu, odpovídající finanční ohodnocení i další benefity. Čeká Vás různorodá práce v administrativě.
Práce na HPP
Nástup únor/březen 2022

Další informace

Jsme malá, prosperující firma s mladým kolektivem zaměřená na montáže průmyslového odsávání a výstavbu ocelových konstrukcí po Evropě.

Informace o pozici

  • czech assembly works s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický nebo neměcký jazyk
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Uherský Brod