Nabídka práce > Fitting models (women/men)

Fitting models (women/men)

Náplň práce

Jako fitting model budeš ve spolupráci s designéry a technology důležitý při vývoji našich vzorků. Budeš si naše oblečení zkoušet a řekneš nám, jak se v něm cítíš. Občas na tobě něco přeměříme nebo zašpendlíme. Když budeš chtít, tak pro tebe najdeme i jinou činnost, třeba výpomoc v administrativě nebo ve skladu.

Požadavky

Kdo jsi?
Odpovídáš uvedeným rozměrům, máš symetrickou postavu a flexibilní rozvrh? Potom jsi naším ideálním kandidátem. Tato brigáda je vhodná pro ty, co to nemají daleko do Holešovic.

ŽENY - velikost S
Výška postavy: 170 - 174 cm
Obvod hrudi: 88 - 92 cm
Obvod pasu: 69 - 72 cm
Obvod sedu: 94 - 96 cm

MUŽI - velikost M
Výška postavy: 180 - 184 cm
Obvod hrudi: 99 - 102 cm
Obvod pasu: 86 - 90 cm
Obvod sedu: 99 - 102 cm

Nabízíme

U nás tě čeká kreativní atmosféra a srdečný mezinárodní tým. Atraktivně ohodnocená
práce na několik hodin týdně a zvýhodněná cena na naše produkty.

Další informace

Bavila by tě práce v módním odvětví?
Právě hledáme fitting modely!
Jsme mezinárodní streetwear značka oblečení sídlící v Praze 7. Naším hlavním cílem je pohodlný design, kvalita a navíc je naše oblečení zcela veganské.

Informace o pozici

  • Hulker Europe Distribution s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty
  • Místo pracoviště: Praha 7